KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15728088

nr 1572 8088

Fred Andersson

(1921-1990), Sverige

Akvareller, 3 st, Signerade. Akvarell, bildmått: 21x27cm, yttermått inklusive ram: 42x53cm

Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 oktober 2023
kl 19:50:01

18/10 17:21:22 1      Vinnande bud

Fred Andersson

Läs mer om Fred Andersson